Szkolenia uzupełniające pilotów samolotów ultralekkich UACP z uprawnieniem podstawowym UAP(L)

Loty doskonalące

Po ukończeniu kursu do świadectwa kalifikacji na samolot ultralekki, możesz wykupić u nas loty doskonalące na samolocie WT-9 Dynamic  w cenie 555,00 zł brutto za godzinę lotu.

Latamy na lotnisku Rybnik-Gotartowice (EPRG) praktycznie cały rok, jeśli tylko pozwolą na to warunki pogodowe oraz na lądowisku w Białej Podlaskiej (EPBP) podczas naszych obozów szybowcowych.

Samolot WT-9 Dynamic

Dodatkowe szkolenia uzupełniające dla pilotów UACP w naszym ośrodku

Jeśli masz świadectwo kwalifikacji na samoloty ultralekkie UACP z uprawnieniem podstawowym UAP(L), to w naszym Ośrodku możesz zdobyć dodatkowe uprawnienia specjalistyczne wpisywane do własnej dokumentacji lotniczej (książki pilota):

  • lotów/przelotów CVFR
  • lotów na nowym typie samolotu UL
  • holowania szybowców
  • holowania transparentów
  • lotów grupowych

 

Jeśli posiadasz zagraniczne uprawnienia na samoloty ultralekkie, możesz przejść ich weryfikację do polskiego świadectwa kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego zaliczając egzamin państwowy u naszego instruktora, który posiada uprawnienie egzaminatora LKE.

 

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, prosimy o kontakt >>

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie