Opinie o BB Aero

"Gdybym miał wybrać jeszcze raz szkołę - wybrałbym BB Areo. Powodów jest kilka: elastyczność - uczestniczyłem w zajęciach w terminach kiedy mogłem - na codzień pracuję; doświadczenie instruktorów - to jedno, to że się chcą nim dzielić to drugie i ważniejsze; przyjazna atmosfera, sprzyjająca nauce; możliwość kontynuowania szkolenia po kursie podstawowym; bezpieczeństwo - pod każdym względem.
Dziękuję za spełnienie marzeń i do zobaczenia w nowym sezonie."

Marcin Cieślik

 


"Na Ośrodek Szkolenia Lotniczego BB Aero trafiłem tak naprawdę przypadkiem. Pytałem o oferty szkolenia w kilku Aeroklubach, jednak nigdzie już nie mieli wolnych miejsc albo szkoleń już nie prowadzili (środek lata!). Przypadkiem znalazłem się w Rybniku, gdzie zostałem miło przyjęty przez p. Irka Boczkowskiego. Dziś jestem szczęśliwy, że było mi dane zdobywać umiejętności pilotażowe pod okiem jednych z najlepszych instruktorów w Polsce. Dziękuje.

Kiedy w Aeroklubach szybowce już są "poskładane" na zimę, w BB Aero latamy póki pogoda sprzyja. Czekam z utęsknieniem na pierwsze oznaki wczesnej wiosny, aby znów zasiąść za sterami Bociana oraz Pirata.
Polecam wszystkim."

Dawid Rzazonka


"W BB Aero przechodziłam przeszkolenie na nowy typ startu - za wyciągarką. Byłam pozytywnie zaskoczona indywidualnym podejściem, profesonalizmem oraz przyjazną i pełną humoru atmosferą panującą na kwadracie. Samo przeszkolenie zrobiłam praktycznie w weekend i do dziś wracam do BB Aero polatać  dla przyjemności. Tu też poznałam smak akrobacji szybowcowej i wiem już, z kim będę chciała się jej uczyć. Dziękuję i polecam"
Agnieszka Kądziołka

"Moja przygoda z lataniem zaczęła się jeszcze w latach osiemdziesiątych, kiedy
zacząłem się szkolić w aeroklubie ROW. Niestety ze względu na ówczesne wymagania zdrowotne nie mogłem dalej się szkolić, ale z tego czasu pozostały wspomnienia wykonanych kilkunastu lotów Bocianem. Wydawało się że marzenia o lataniu już nigdy się nie spełnią bo wtedy poza aeroklubem możliwości latania były znikome.
 
Czasy się zmieniły, przepisy złagodniały, zycie biegło swoim torem i pewnego dnia zrządzenie losu przywiodło mnie na lotnisko, gdzie zauważyłem startującego za wyciagarką boćka. Podjechałem na start, gdzie Irek Boczkowski (mój przyszły
istruktor) w dosyć dowcipnej formie rozjaśnił mój umysł co do możliwości szkolenia
w BB Aero. Potem już tylko badania, teoria i wreszcie mogłem się grzecznie
zameldować na lotnisku w Gotartowicach,  gdzie poznałem wielkiego bossa operacji naziemnych i powietrznych Romka Katę :) Zacząłem w sobotę i ku memu zaskoczeniu, ale nie bez pewnych perypetii za tydzień w poniedziałek miałem swój pierwszy samodzielny lot !
 
Myślę że w BB Aero warto się szkolić, podoba się pasja instruktorów, warto to
podkreślić bo nie spotkałem się ze znużeniem czy niepoważnym traktowaniem.
Zawsze można było liczyć na cierpliwe analizy popełnionych błedów i fachowe porady co do pilotażu. Wokół BB Aero udało się stworzyć grupę zaprzyjaznionych ludzi, chcących latać i pomagających sobie nawzajem co najlepiej widać na starcie. Warto podkreślić też dużą elastyczność co do tempa szkolenia, można je dopasować do posiadanego czasu i możliwości."
Damian Dajka
 

"Jestem zadowolony że trafiłem do ośrodka BB-AERO. Świetną atmosferę w kwadracie, jak i w powietrzu zapewniają Roman Kata oraz Ireneusz Boczkowski. Po tym sezonie mogę stwierdzić że decyzja o lataniu w tym ośrodku była w 100% trafionym wyborem. BB-Aero lata ile, i gdzie tylko się da! Jednym z poważnych atutów jest to że można spróbować dość niewielkim kosztem akrobacji szybowcowej. Dla mnie jako ucznia pilota to coś pięknego! Moje marzenia stały się faktem, bardzo dziękuję za ich spełnienie instruktorom jak również niezmordowanym wyciągarkowym. :)"
Kobus Grzegorz


"Nigdy specjalnie nie lubiłem szybowców. Pewnie dlatego, że nie mają silników, a szkolenie samolotowe jest o wiele droższe rozpocząłem szkolenie szybowcowe, ponieważ chciałem w końcu zacząć robić coś w kierunku latania. Teraz musze powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Pierwsze loty termiczne, piękne widoki - jednym słowem, niezapomniana przygoda pod okien naprawdę doświadczonych instruktorów, dzięki którym zdobywamy bardzo cenną i pomocną wiedzę. Polecam BB-Aero."
Zbigniew Grudzień

"Największą zaletą organizacyjną ośrodka BB-Aero okazała się możliwość dostosowania dni, w które odbywał się kurs, do mojego wolnego czasu. Miałem w życiu do czynienia, jako uczestnik i prowadzący, z wieloma szkoleniami. Na tej podstawie mogę śmiało stwierdzić że instruktorzy BB-Aero, z którymi latałem, potrafią z jednej strony wytłumaczyć i zaprezentować wszystkie zjawiska i manewry, z drugiej na tyle nie ingerować w poczynania kursanta, żeby sam wykształcił w sobie odpowiednie odruchy, zapewniając przy tym niezaprzeczalne poczucie bezpieczeństwa. Również w lotach samodzielnych nie brakuje koniecznego wsparcia - instruktor udzielając z ziemi wskazówek przez radio zdaje się wiedzieć więcej o stanie lotu obserwowanego szybowca niż uczeń w kabinie. Do tego znający się na rzeczy i chętni do pomocy operatorzy wyciągarki, uczciwe rozliczenia lotów i możliwość korzystania z Bocianów i Pirata bez wiązania się z aeroklubem sprawiają że się nie zastanawiam, czy warto dojeżdżać do BB-Aero z Krakowa. "
Marek J. Siuta

 
 

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie