Książka Pilota UL

"Książka Pilota UL" do prowadzenia osobistego dziennika lotów - dla pilotów lub instruktorów latających na ultralekkich statkach powietrznych

Dla pilotów lub instruktorów latających na ultralekkich statkach powietrznych oferujemy zakup "Książki Pilota UL" do prowadzenia osobistego dziennika lotów. Napisana jest w języku polskim i posiada dodatkowo tłumaczenie na język angielski. Posiada 240 stron, które nie są klejone a szyte. Format książki, to: B6, czyli 125×176 mm, okładka jest twarda i troszkę większa: 130×180 mm.

Książka Pilota UL

Książka ma 8 rozdziałów:

Dane osobowe, Kwalifikacje pilotażowe, Uprawnienia na typ, Sprawdzenie umiejętności i badania, Roczny zapis lotów, Dzienny zapis lotów, Wpisy różne, Notatki oraz Instrukcję wypełniania rubryk z nalotem, który dzieli się na: Dowódczy, Dwuster lub jako Instruktor.

 

Książka jest w cenie: 60,00 zł brutto i do odbioru w biurze BB-Aero na lotnisku w Bielsku-Białej. Istnieje też możliwość wysłania "Książki" pocztą po dokonaniu przelewu (koszt zakup + koszt przesyłki: 20,00 zł do dwóch sztuk) na nasze konto (numer konta jest w zakładce kontakt), w tytule przelewu proszę podać adres na który mamy wysłać książkę.

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie