Planujemy latanie w Białej Podlaskiej od 25 do 28 lutego

2016-02-19

Planujemy latanie w Białej Podlaskiej od 25 do 28 lutego

 Organizujemy kolejny wyjazd na wysokie loty w EPBP. Planujemy latać od czwartku do niedzieli. Do dyspozycji będę dwa nasze szybowce: SZD-54-2 Perkoz i Astir CS Jeans oraz wyciągarka i WT-9 Dynamic do holowania. Swój udział zapowiedziała też ekipa z Aeroklubu Białostockiego, która planuje przyjechać z własnym szybowcem SZD-50-3 Puchaczem. Operatorem wyciągarki będzie Henryk Piontek a linę na start będzie przyciągał Kazimierz Prochot. Będzie też cała etatowa kadra instruktorska: Ireneusz Boczkowski i Roman Kata oraz właściciel BB-Aero.

 Otrzymaliśmy, jako ATO BB-Aero rozszerzenie z Urzędu Lotnictwa Cywilnego o dodatkowe miejsce szkolenia, którym jest lądowisko Biała Podlaska (EPBP). Oznacza to, że możemy tam prowadzić działalność szkoleniową tak jak na lotnisku w Rybniku.

Jeżeli będą chętni na loty szybowcowe w Rybniku, gdzie mamy gotowe do lotu dwa SZD-9bis-1E Bocian, to w ostatni weekend lutego instruktor Roman Kiełpikowski będzie w gotowości, żeby zorganizować loty, podczas gdy my będziemy w EPBP.

Chcielibyśmy zebrać maksymalnie 10 osób chętnych do wyjazdu na loty w dniach 25 – 28.02 do EPBP. Taka ilość chętnych pozwoli, żeby każdy się nalatałJ.

Czekam na zgłoszenia zainteresowanych tym wyjazdem.

                                                                                                                                                                                                  Roman Kata

HT ATO BB-Aero

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie