Kalendarz 2016

2015-12-17

Kalendarz 2016

 Mamy już kalendarze, które będą dostępne najpóźniej od najbliższej niedzieli (20.12) w naszym biurze na lotnisku w Rybniku.

 Trzymamy wysoki poziom i mamy nadzieję, że mile Was zaskoczyliśmy jego wyglądem.

   Za tło kalendarza posłużyło zdjęcie fotografa Wojciecha Gorgolewskiego, które przedstawia panoramę Bielska-Białej z widocznym lotniskiem (widać je pod miesiącami maj i czerwiec). Centrum zdjęcia, to Kotlina Żywiecka z widocznym Żywcem i kawałkiem Jeziora Żywieckiego, które jest nad końcówką prawego skrzydła WT-9 a pod końcówką lewego skrzydła WT-10 widać Grojec górujący nad Żywcem. Lewa krawędź zdjęcia, to fragment Beskidu Małego z pasmem Magurki Wilkowieckiej, którą widzimy między naszym logo a dziobem Perkoza. Z prawej strony zdjęcia pod ogonem WT-9 widzimy Kozią Górę w Beskidzie Śląskim. Góra zdjęcia to panorama Tatr widoczna przez Bramę Beskidów między Babią Górą nad kabiną Perkoza a Pilskiem za ogonem WT-10.

   W 2016 roku będzie na nas z kalendarza spoglądał pilot Marek Krzanowski z samolotu ultralekkiego WT-9 Dynamic Club T o znakach SP-SBBB oraz załoga samolotu Advantic WT-10 TRIO o słowackich znakach OM-DYX: piloci Tadeusz Wala (lewy fotel) i Krzysztof Krawcewicz (prawy fotel) oraz z miejsca tylnego pasażera Marian Fijołek. W szybowcu SZD-54-2 Perkoz SP-3796 widzimy studenta-pilota Mariusza Salomona z instruktorem Józefem Stachurą.

Roman Kata

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie