Szybowcowy rekonesans BB Aero lądowiska Biała Podlaska w weekend 19 i 20 września

2015-09-15

Szybowcowy rekonesans BB Aero lądowiska Biała Podlaska w weekend 19 i 20 września

 Planujemy przebazować się i sprawdzić naszą nową wyciągarkę do wysokich holi (lina o długości 3,5 km) na lądowisku Biała Podlaska. Na pewno zabieramy ze sobą Perkoza i Astira.

Chcemy już być na miejscu w piątek przed południem i rozpocząć latanie, a zakończyć i wracać w niedzielę popołudniu. Żeby nie było dylematu gdzie latać, to w tym czasie nie planujemy lotów w Rybniku. Podobnie jak robiliśmy w Oleśnicy, oferujemy hole za wyciągarką szybowców z poza naszego Ośrodka, które pojawią się w tym czasie w Białej Podlaskiej. Będzie też możliwość wyholowania się za WT-9 Dynamic. Nie będzie lotów szkolnych, ale zapraszamy na loty Perkozem z naszymi instruktorami m.in. z Małgorzatą Margańską - medalistką mistrzostw świata w akrobacji szybowcowej.

 Na miejscu będzie możliwość przenocowania w „polowych warunkach” z własnym śpiworem w budynku byłego portu lotniczego Biała Podlaska.

Gwarantujemy wysokie loty i spędzenie czasu w miłym towarzystwie w bardzo sprzyjającym lotniczym klimatom miejscu, jakim jest zarejestrowane lądowisko w Białej Podlaskiej.
 
Byłe lotnisko EPBP
 
Byłe lotnisko EPBP a obecnie zarejestrowane lądowisko Biała Podlaska 
 
Plan:
Piątek: przebazowanie Rybnik – Biała Podlaska i wykonanie próbnych lotów, godz. 18-stej msza w kościele na terenie byłego lotniska Biała Podlaska a później wieczorne „wielorybnicze” rozmowy w byłym porcie lotniczym.
Sobota: loty od 10-tej do zachodu słońca a później kolejne „wielorybnicze” rozmowy w byłym porcie lotniczym.
Niedziela: loty od 10-tej do 16-stej a potem odloty lub odjazdy do domu.
 
Koszty:
Hol za wyciągarką na Perkozie i lot na akrobację z instruktorem: 150,00 PLN brutto.
Hol za wyciągarką na 3,5 km linie Astira: 90,00 PLN brutto a za czas lotu zgodnie z naszym cennikiem.
Hol za wyciągarką na 3,5 km linie innych szybowców: 90,00 PLN brutto.
 
Podczas naszego pobytu na lądowisku Biała Podlaska będziemy prowadzić nabór kandydatów na szybowcowe szkolenie podstawowe i do świadectwa kwalifikacji pilota samolotów ultralekkich, które planujemy rozpocząć w Białej Podlaskiej. Będzie też możliwość spotkania się z przedstawicielami firmy Avioner, która prowadzi e-learningowe lotnicze szkolenia teoretyczne oraz z lekarzem orzecznikiem z Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, gdzie można wykonać badania lotniczo-lekarskie niezbędne do zakończenia praktycznego szkolenia lotniczego.
Będziemy też wykonywać loty na samolotach ultralekkich: 3Xtrim i WT-9 Dynamic.
 
Po zakończeniu rekonesansu przygotuję sprawozdanie z naszego latania w Białej Podlaskiej żeby Ci, co nie zdecydowali się lub nie mogli przyjechać przeczytali i zobaczyli, co ich ominęło.
Roman Kata

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie