IV Zawody w celność lądowania na szybowcach i III Zawody na samolotach UL w Rybniku - AKTUALIZACJA

2014-10-20

IV Zawody w celność lądowania na szybowcach i III Zawody na samolotach UL w Rybniku - AKTUALIZACJA

 Zbliża się Święto Niepodległości a więc czas na zabawę w celności lądowania i dekorację tegorocznej podstawówki szybowcowej. W tym roku 11 listopada przypada we wtorek i mamy plan, żeby wtedy rozegrać zawody.

 W sobotę 8 listopada raczej nie polatamy, bo prognozy pogody są złe, jeżeli chodzi o latanie, ale za to w niedzielę już powinno być dobrze aż do wtorku włącznie. Na oficjalny trening będzie czas w niedzielę i poniedziałek.

Jeżeli jednak pogoda dopisze w sobotę, to proszę w sprawie lotów kontaktować się z instruktorem Ireneuszem Boczkowskim pod numerem: +48 604 970 721.

We wtorek po zahangarowaniu sprzętu odbędzie się spotkanie na lotnisku, gdzie zostaną wręczone dyplomy i odznaki tegorocznej podstawówce szybowcowej oraz zostaną przedstawieni i nagrodzeni zwycięzcy poszczególnych zawodów.
Loty podczas treningu według aktualnego cennika, cennik zawodów i inne szczegóły w regulaminach:
 
Do zobaczenia na lotnisku w Rybniku
Roman Kata

 

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie