Zapraszamy na zimowe loty szybowcowe w Rybniku

2013-12-19

Zapraszamy na zimowe loty szybowcowe w Rybniku

 Jeżeli aura będzie sprzyjać, to możemy szybować na okrągło przez cały rok w Rybniku, bo pozostawiamy do zimowego latania jednego Bociana.

 Jest okazja podtrzymania nawyków szybowcowych przez zimę, żeby na wiosnę ograniczyć ilość lotów sprawdzających po przerwie w lataniu. Poza tym można postarać się o zapisy lotów w osobistych dziennikach w miesiącach „nienormalnych” do latania szybowcowego.

Najbliższy weekend raczej może być nie szybowcowy z powodu zbyt silnego wiatru, jednak może sobota pozwoli na loty. W ogóle, to w całym przyszłym (świątecznym) tygodniu zapowiada się porządne wietrzenie w naszym regionie.

Może będzie okazja pożegnać stary rok lub przywitać nowy odrywając się na Bocianie w powietrze. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi instruktorami.

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie