BB Aero wraz z Perkozem na pikniku lotniczym w Oleśnicy

2013-06-19

BB Aero wraz z Perkozem na pikniku lotniczym w Oleśnicy

 Zapraszamy do odwiedzenia nas na Pikniku Lotniczym w Oleśnicy w sobotę i w niedzielę (22 i 23 czerwca), gdzie zaprezentujemy się z naszą wyciągarką i udostępnionym nam na ten czas szybowcem Perkoz przez firmę Allstar PZL (obok zdjęcie autorstwa Damiana Szymuły gdzie miejsce instruktora zajmuje nasz kolego Michał Ombach).

 Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie z BB Aero podczas planowanego na 22/23 czerwca br. pikniku lotniczego w Oleśnicy. Dzięki uprzejmości firmy Allstar PZL Glider ( www.szd.com.pl ) - polskiego producenta szybowców - dysponować będziemy wielozadaniowym, pełnoakrobacyjnym szybowcem SZD-54-2 Perkoz. Ten, jeden z zaledwie 3 dotychczas latających w świecie egzemplarzy, być może trafi kiedyś na stałe do naszego Ośrodka. Wcześniej mieliśmy okazję latać na nim w Rudnikach też za naszą wyciągarką.

Instruktorzy BB Aero zaprezentują swoje umiejętności w zaawansowanej, widowiskowej akrobacji. Spragnionym powietrznych doznań zaproponujemy także lot Perkozem.
BB Aero jest pierwszą w Polsce komercyjną firmą, prowadzącą zorganizowane szkolenia szybowcowe. Dysponujemy kadrą o najwyższych kwalifikacjach, nasi instruktorzy to wieloletni szkoleniowcy i zawodnicy.
Spotkanie ma umożliwić zapoznanie chętnych z naszą ofertą kształcenia oraz z zapleczem sprzętowym. Będziemy wykonywać starty za wyciągarką, która będzie dysponować liną o długości ponad 2500 metrów.
Zatem do zobaczenia!

 

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie