Sebastian Kawa w 78 Plebiscycie Przeglądu Sportowego

2012-12-06

Sebastian Kawa w 78 Plebiscycie Przeglądu Sportowego

 MOBILIZACJA - do 2 stycznia w celu głosowania na Sebastiana Kawę w Plebiscycie Przeglądu Sportowego na 10 najlepszych sportowców Polski w 2012 roku.

 Głosować można:

1. Przez internet, rejestracja pod adresem:

plebiscyt.przegladsportowy.pl/plebiscyt/rejestracja.asp;

 podając swój adres e-mail, imię, nazwisko, numer telefonu, pełny adres (miejscowość, ulicę, nr domu i mieszkania, kod pocztowy). Po rejestracj otrzymamy na podany adres e-mail wiadomość z linkiem do jednego głosowania. Link musimy wykorzystać na oddanie głosu najpóźniej do 23:59 w dniu 2 stycznia,

2. Wysyłając dowolną ilość oryginalnych kuponów z Przeglądu Sportowego, które muszą dotrzeć najpóźniej 29 grudnia do Organizatora Plebiscytu (adres w Warszawie redakcji Przeglądu Sportowego).

Przed nami I Etap Plebiscytu, gdzie z 20 nominowanych sportowców wybieramy 10, którzy przejdą do II Etapu Plebiscytu. Pamiętaj o wybraniu jeszcze 9 sportowców oprócz Sebastiana Kawy, bo w przeciwnym razie Twój głos nie będzie się liczył w głosowaniu. Druga cenna uwaga, to Sebastiana wpisujemy na 1 miejsce (10 punktów) a na pozostałe 9 wybieramy sportowców, którzy otrzymają od 9 do 1 punktu (odpowiednio do miejsca w którym ich umieścimy). Nie sugerujemy czy lepiej oddać pozostałe głosy sportowcom medialnym lub mniej medialnym. Zdobyte punkty przechodzą do II Etapu razem ze sportowcem oczywiście w przypadku awansu.

Głosując w I Etapie Plebiscytu przez internet masz szansę wygrać dwuosobowe zaproszenie na Galę Mistrzów Sportu na której zabraknie Sebastiana, bo będzie w tym czasie rozpoczynał pod niebem Argentyny obronę tytułu Mistrza Świata w klasie Standard w 32 Szybowcowych Mistrzostw Świata w Adolfo Gonzalez Chávez. Poza tym wszyscy, którzy prawidłowo oddali głosy przez internet lub wysłali kupon będą mieli okazję wygrać auto marki Hyundai Veloster.

Wspólnie wykorzystajmy szansę na zaistnienie naszej dyscypliny sportu w mediach, nie jesteśmy liczni ale przekonajmy kogo się da aby zagłosował na Sebastiana Kawę.

Na zdjęciu Sebastian Kawa podczas drugiego spotkania z uczniami Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach.

Autor zdjęcia Monika Bobrzyk

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie