Pilot doświadczalny - zawód połączony z pasją i dreszczykiem emocji

2012-10-14

Pilot doświadczalny - zawód połączony z pasją i dreszczykiem emocji

 Ośrodek Szkolenia Lotniczego BB AERO i Kółko Lotnicze w Zespole Szkół Czerwionka Leszczyny zaprasza na otwarte spotkanie z pilotem doświadczalnym Mariuszem Stajewskim, które odbędzie się dnia 26.10.2012 (piątek) o godzinie 10.30 w Zespole Szkół Czerwionka-Leszczyny.

 Skorzystaj z możliwości osobistego poznania czynnego pilota doświadczalnego, który testował już niejeden szybowiec i samolot. Będzie można wysłuchać ciekawych opowieści, obejrzeć filmy z lotów próbnych oraz oczywiście porozmawiać na te i inne tematy lotnicze. Mariusz Stajewski opowie również o swoim tegorocznym locie dwusilnikowym samolotem M28 produkowanym w Mielcu, który wspólnie z załogą wykonał właśnie z Mielca przez Islandię i Grenlandię do Duluth w stanie Minnesota USA, gdzie samolot brał udział w bardzo ciekawych lotach doświadczalnych.

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie