Bitwa o Puchary w celności lądowania

2012-10-25

Bitwa o Puchary w celności lądowania

Ośrodek Szkolenia Lotniczego BB AERO zaprasza na zawody szybowcowe na celność lądowania do Rybnika. Zawody odbędą się w sobotę, 10 listopada.

W sobotę 10 listopada w Rybniku odbędą się II Zawody Szybowcowe BB AERO na celność lądowania. Liczymy, że śniegi, które nas zaatakują pod koniec października stopnieją do tego czasu i skorzystamy jeszcze tej jesieni z pięknej wiosennej pogody, żeby polatać Bocianami oraz Piratem, którymi możemy latać do ostatniego weekendu listopada.

W piątek zostanie przeprowadzony oficjalny trening przed zawodami. Po lotach w sobotę, po zahangarowaniu sprzętu odbędzie się spotkanie na lotnisku, gdzie zostaną wręczone dyplomy i odznaki tegorocznej podstawówce, nagrody z zawodów, a także zostaną przedstawieni zwycięzcy "Bitwy o Puchary w celności lądowania". Na niedzielę zaplanowano loty przyjemnościowe.

Loty w piątek i niedzielę według aktualnego cennika, jedynie w sobotę składka po 50,00 zł za lot do konkurencji i konsumpcję: ciepły posiłek i zimne przegryzki na starcie oraz ciepłe napoje przedstartowe oraz troszkę chłodniejsze po startowe:)

 

W >>galerii<< mamy zdjęcia z ubiegłorocznej imprezy.

 

Regulamin imprezy (pdf)

 

 

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie