Szybowcowe zawody na celność lądowania

2019-09-09

Szybowcowe zawody na celność lądowania

 W tym roku inaczej niż zwykle, bo miesiąc wcześniej planujemy naszą tradycyjną zabawę na celność lądowania i dekorację tegorocznej podstawówki szybowcowej oraz spotkanie się we wspólnym gronie.

 Planujemy rozegrać zawody w sobotę 19 października. Rezerwowy termin lub loty rekreacyjne w niedzielę 20 października (tydzień po wyborach). Będą to IX zawody szybowcowe BB-AERO i trzecie organizowane na lotnisku w Białej Podlaskiej.

 

 Trening jest możliwy każdego dnia przed zawodami. Loty podczas treningu według cennika szybowcowych lotów doskonalących.

W sobotę po zahangarowaniu sprzętu latającego odbędzie się spotkanie w hotelu Rota, gdzie mamy zarezerwowaną salę na uroczystość wręczeniu dyplomów tegorocznej podstawówce szybowcowej i nagrodzenia zwycięzców zawodów. Salę mamy też zarezerwowaną na imprezę po lotach, na którą jest składka po 100,00 PLN od osoby (trzy ciepłe dania, osiem przekąsek, ciepłe i zimne napoje bezalkoholowe). Dla zainteresowanych noclegiem pokoje mamy zarezerwowane od piątku do niedzieli, proszę rezerwować miejsca na hasło „BB-Aero”.

Zapraszamy na być może już ostatnie zawody na lotnisku w Białej Podlaskiej, bo czekamy jeszcze na oficjalną decyzję miasta Biała Podlaska związaną z przyszłością lądowiska EPBP.

Regulamin zawodów w załączniku. Wpisowe dla uczestników zawodów wynosi 60,00 PLN (lot do konkurencji na szybowcu Astir, Perkoz lub Puchacz). W trakcie zawodów na starcie będzie możliwość skorzystania z ciepłej kawy i herbaty.

Wpłaty prosimy dokonywać przelewem do 14.10.19 na konto (uwaga nie jest to konto wpłat za loty): 19 1930 1770 3130 0113 4458 0001

Osoby, które będą chciały płacić gotówką na miejscu, prosimy o zgłoszenie takiego zamiaru również do 14.10.2019 (biuro@bb-aero.pl).

Regulamin zawodów, pod linkiem:  www.bb-aero.pl/userfiles/file/Regulamin%20IX%20Szybowcowych%20Zawodow%20na%20celnosc%20ladowania_BP.pdf

Jak było rok temu:    Relacja-z-zawodow-2018

  Organizacja Szkolenia Lotniczego BB Aero

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie