Zawody na celność lądowania w Białej Podlaskiej

2018-10-17

Zawody na celność lądowania w Białej Podlaskiej

 Zbliża się Święto Niepodległości a więc czas na tradycyjną zabawę na celność lądowania i dekorację tegorocznej podstawówki szybowcowej oraz spotkanie się we wspólnym gronie.

 W tym roku planujemy rozegrać zawody w sobotę 10 listopada. Rezerwowy termin lub loty rekreacyjne w niedzielę 11 listopada. Będą to VIII zawody szybowcowe BB-AERO i drugie organizowane na lotnisku w Białej Podlaskiej.

Trening jest możliwy każdego dnia przed zawodami. Loty podczas treningu według aktualnego cennika obowiązującego w Białej Podlaskiej. Cennik zawodów podany jest poniżej w informacjach organizacyjnych.

W sobotę po zahangarowaniu sprzętu latającego odbędzie się spotkanie na lotnisku. Po wręczeniu dyplomów tegorocznej podstawówce szybowcowej ogłosimy oraz wręczymy dyplomy i puchary dla zwycięzców zawodów.

Zapraszamy na zawody niekończące sezon lotniczy na lotnisku w Białej Podlaskiej. Regulamin zawodów w załączniku. Informacje organizacyjne: Wpisowe dla uczestników zawodów wynosi 90,00 PLN (lot do konkurencji oraz catering po zawodach + ciepłe napoje i mała przegryzka w trakcie zawodów).

Dla chętnych jest możliwość noclegu w hotelu ROTA na warunkach jakie ma w tym hotelu BB-AERO lub dla posiadaczy własnej pościeli (śpiworów) będzie istniała możliwość zakwaterowania pewnej grupy w porcie lotniczym na lotnisku Biała Podlaska.

      Jak byo w zeszłym roku moża sobie przypomnieć pod linkiem: 

www.bb-aero.pl/aktualnosci/zobacz/110/2017-11-17-relacja-z-zabawy-w-celnosc-ladowania-z-11112017-w-bialej-podlaskiej

       Regulamin tegorocznych zawodów:

http://www.bb-aero.pl/userfiles/file/Regulamin%20VIII%20Szybowcowych%20Zawodow%20na%20celnosc%20ladowania_BP.pdf

      

  Organizacja Szkolenia Lotniczego BB Aero

Menu podstrony

e-Chronometraż

 

Kamery on-line

podgląd kamer

Dane teleadresowe

BB AERO

Tel.: +48 512 488 969

e-mail: r.kata@bb-aero.pl

 

Polecamy

 

 

 


 

 

 

 

bb-aero.pl - loty doskonalące, licencja pilota szybowcowego, szkolenie szybowcowe, szkolenia na samolocie ultralekkim, kursy szybowcowe, kursy na samolotach ultralekkich, loty doskonalące za wyciągarką i samoloty ultralekkie